„ReKūrai“ pasiekė dar vieną pajamų augimo rekordą

Autorius
Rekūrai Group
Kategorija
Naujienos, Rekūrai Group
Publikuota
2024 02 29

Renginių paslaugų grupės ,,ReKūrai“ pardavimo pajamos 2023 metais augo 20 proc. – iki 1,98 mln. eurų. Didelę dalį pernai uždirbto pelno įmonė investavo į didžiausio Baltijos šalyse idėjų ir tendencijų festivalio „Revolution“ organizavimą. 

2023 m. renginių paslaugų grupė ,,ReKūrai“ uždirbo 98,5 tūkst. eurų pelno iki mokesčių (EBITDA).  Dar beveik 125 tūkst. eurų uždirbto pelno „ReKūrai“ investavo į idėjų ir tendencijų festivalio „Revolution“, kuris įvyks Vilniuje gegužės 22-24 d., organizavimą. Pasak renginių paslaugų grupės „ReKūrai“ vadovo Aurimo Kamantausko, tikimasi, kad šis festivalis išaugs į pagrindinį renginių industrijos renginį Europoje

„Tai buvo įspūdingi, dar vieni rekordiniai metai, per kuriuos išauginome tiek savo klientų portfelį, tiek pačių renginių projektus, įgyvendinome drąsiausius ir netikėčiausius kūrybinius sprendimus. Tai pavyko pasiekti mūsų nuosekliai įgyvendinamos strategijos ir įmonėje sutelktos profesionalų komandos dėka.

Praėję metai buvo išskirtiniai ir tuo, kad kaip renginių organizatoriai pelnėme net keletą tarptautinių apdovanojimų. Tai padėjo pritraukti naujų klientų ir stipriai prisidėjo ir prie mūsų rezultatų augimo“, – teigia renginių paslaugų grupės „ReKūrai“ vadovas A. Kamantauskas.

2023 m. „ReKūrai“ tapo vienintele renginių agentūra iš Lietuvos, pelniusia didžiausių Europos renginių konkurso „Conventa Crossower“ apdovanojimą už geriausią renginį B2E kategorijoje (įmonės renginį darbuotojams). Įmonė taip pat atstovavo Lietuvai pasaulio renginių organizatorių apdovanojimų „Bea World“ finale Romoje.

Tarptautinius apdovanojimus pelnęs renginys: 

Pasak A. Kamantausko, pelnyti tarptautiniai apdovanojimai sulaukė itin didelio susidomėjimo rinkoje, o iš klientų jie vis dažniau išgirsta apie lūkestį suorganizuoti tokį renginį, kuris pelnytų tarptautinį apdovanojimą. „Užuot žadėję pelnyti apdovanojimą, motyvuojame save ir apdovanojimo besitikintį užsakovą būti drąsiems atliepiant renginyje pasaulines tendencijas, pirmiesiems įgyvendinti naujus renginio formatus ir  režisūrinius sprendimus. Tai yra kūrybiškumo ribas praplečianti varomoji jėga ir būdas renginyje sukurti nuostabos efektą“, – priduria A. Kamantauskas.

2024-iesiems renginių organizatoriai „ReKūrai“ išsikėlė naujus ambicingus tikslus – toliau auginti užimamą rinkos dalį ir padidinti pardavimų pajamas iki 3 mln. eurų.

Pernai metų pabaigoje „ReKūrai“ tapo pirmąja ir vienintele agentūra iš Lietuvos, prisijungusia prie  gyvų patirčių industrijos lyderius vienijančios asociacijos „27Names“. Šią organizaciją vienija geriausios renginių agentūros iš visos Europos – tik po vieną atstovę iš kiekvienos šalies.