Rekordiniai metai: pajamas išauginome trigubai, pelną – beveik dvigubai

Autorius
Rekūrai Group
Kategorija
Naujienos
Publikuota
2023 02 20

2022 metai UAB „REKŪRAI “ buvo ypač sėkmingi – geriausi istorijoje. Įmonės pardavimo pajamos išaugo kone trigubai – nuo 439 tūkst. iki 1,66 mln. eurų, arba 278 proc., palyginti su 2021 m. Išaugus pajamoms, įmonės pelnas padidėjo 80 proc. – nuo 111 tūkst. iki 200 tūkst. eurų.

Tokius finansinius rezultatus lėmė pasirinkta kryptinga įmonės veiklos strategija, plėtra ir bendras renginių sektoriaus atsigavimas po pandemijos, kurį mes su komanda sėkmingai išnaudojome.

Atsitraukus renginių rinką ir visuomenę sukausčiusiai pandemijai, pernai renginių rinka šovė aukštyn kaip suspausta ir pagaliau atpalaiduota spyruoklė. Daugelis įmonių buvo labai pasiilgę gyvo bendravimo, todėl per labai trumpą laiką įgyvendino ir atidėtus, ir naujai suplanuotus renginius.

Itin staigus renginių rinkos atsigavimas atnešė ir nemažai iššūkių. Per trumpą laiką didžiule apimtimi išaugęs įvairaus formato renginių užsakymų kiekis lėmė darbuotojų perkaitimą renginių rinkoje, todėl nemažai renginius organizuojančių agentūrų prarado talentingus žmones.

Mano vertinimu, ši situacija lėmė didelę klientų – renginių užsakovų, o kartu ir įvairių paslaugų tiekėjų, migraciją, kurią pernai pajautė dauguma renginių organizatorių. Nepaisant to, pasirinkę tinkamą strategiją ir teikdami prioritetą renginių kokybei ir kūrybiškumui (mūsų didžiausiai stiprybei), šią situaciją mes sėkmingai pavertėme naujomis galimybėmis augimui.

Tinkamu metu sustiprinta komanda leido mums pritraukti daugiau naujų klientų, tarp kurių – prekybos, informacinių technologijų, farmacijos sektorių didžiosios įmonės, taip pat sėkmingai užmezgėme partnerystę su medicinos sektoriumi, sveikatos paslaugas teikiančiomis įstaigomis ir medikų profesinėmis organizacijomis. Tai padėjo mums sustiprinti savo pozicijas rinkoje ir įgyti naujų klientų pasitikėjimą.

Prie įmonės pajamų augimo prisidėjo ir aktyvesnė komunikacija – aktyviais komunikacijos veiksmais atkreipėme potencialių klientų dėmesį, parodėme stipriąsias mūsų kompetencijos puses ir didžiulę sukauptą patirtį. Vienas tokių mūsų projektų – pernai startavusi tinklalaidė „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“, kurioje per renginių organizavimo prizmę kalbiname žinomus ir mūsų organizuotuose renginiuose sutiktus žmones.

Pernai taip pat praplėtėme savo teikiamų paslaugų paketą ir pristatėme naujieną – dovanų idėjų ir pakavimo platformą „Rebox“, kuri teikia visas su dovanomis susijusias paslaugas – nuo dovanos parinkimo, pakavimo, įteikimo iki dovanų abonemento įsigijimo. Renginiai yra neatsiejami nuo dovanų, tad ši platforma puikiai papildė įmonės paslaugų spektrą.

Na, o šiemet pribrendome dar didesniam žingsniui į priekį – be visų pagrindinių veiklų, balandžio 5-6 d. Vilniuje surengsime pirmąją Baltijos šalyse renginių organizavimo profesionalų ir entuziastų konferenciją „Revolution“.

Visus šiuos veiksmus padiktavo mūsų klientai, kuriems reikia kuo įvairesnių integruotų paslaugų. Todėl ir toliau esame pasiruošę ne tik augti, bet ir plėsti savo paslaugų spektrą, ieškoti naujų formų ir kūrybinių sprendimų integracijoms su renginiais.