Kamantinėjimai #31 Pokalbis su Rūta Pulkauninkaite-Macike

Autorius
Rekūrai Group
Kategorija
Tinklalaidė
Publikuota
2024 04 29

Istorinės Pacų rūmų sienos saugo slaptas garsenybių istorijas, kurių nuotrupomis dalinasi viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė. Naujausioje Aurimo Kamantausko tinklalaidės „Kamantinėjimai“ laidoje penkių žvaigždučių viešbučio vadovė prabyla apie tapatybę slepiančias garsenybes, Holivudo žvaigždes ir pasaulinio garso atlikėjus, kurie poilsį ir ramybę vis dažniau atranda Baltijos šalyse.

„Garsenybės apsistoja kitomis pavardėmis, atvažiuoja prisidengę kapišonais, be grimo. Tiesą pasakius, aš taip pat dalies jų neatpažįstu: atvykę į viešbutį žymūs žmonės atrodo visai kitaip, nei esame įpratę matyti“, – tinklalaidėje „Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus“ kalbėdamasi su režisieriumi, renginių paslaugų grupės „ReKūrai“ vadovu A. Kamantausku pasakoja R. Pulkauninkaitė-Macikė.

Visą pokalbį išgirsti ir pamatyti galite čia:

Tais atvejais, kada svečiai apie savo vizitą nori nutylėti, viešbučio „Pacai“ personalas garantuoja absoliutų konfidencialumą – atsakymo, kas šiuo metu apsistojo viešbutyje, nesulauktų net svečio sutuoktinis.

„Viešbutyje būna visko, bet tas istorijas mes, žinoma, nutylime. Tikrai teko daug matyti ir patirti, bet viskas pasilieka už šių sienų – istorijos jokiais būdais nepatenka į viešumą, nes mes jų nepasakojame net savo artimiesiems“, – tikina R. Pulkauninkaitė-Macikė.

Tiesa, „viešumo skydą“ dėvi ne visos garsenybės – kai kurios įžymybės pačios neslepia gyvenančios viešbutyje, viešai fotografuojasi ar kitaip dalinasi viešbutyje praleistomis akimirkomis. Apie pastarąsias A. Kamantausko tinklalaidėje „Kamantinėjimai“ ir pasakoja R. Pulkauninkaitė-Macikė, paminėdama ir keletą žymių svečių pavardžių.

Nuo salierų iki kisieliaus – išpildys kiekvieną norą

Prabangaus viešbučio vadovė neslepia, kad daugiausia reikalavimų pateikiantys svečiai – tai roko žvaigždės.

„Nuo salierų sulčių išspaudimo ir jų palikimo prie durų 9 valandą ryto iki prašymo suorganizuoti plaukų persodinimo operaciją – reikalavimų būna įvairių ir jų sulaukiame nebūtinai iš labai garsių svečių. Pavyzdžiui, viena viešnia, kuri dirbdavo filmavimuose ir labai sušaldavo, turėjo prašymą kiekvieną vakarą sugrįžusi į kambarį rasti šiltą spanguolių kisielių. Mes tokio produkto neturėjome, todėl specialiai jai virdavome spanguolių kisielių“, – sako R. Pulkauninkaitė-Macikė.

Praėjusių metų vasarą audringą koncertą Lietuvoje suorganizavusi grupė „Rammstein“ taip pat buvo apsistojusi viešbučio „Pacai“ apartamentuose. Svečiavosi čia ir grupės „Imagine Dragons“ vokalistas Danas Reynoldsas, menininkė Marina Abramovič, Danijos karalienė Margarita II ir Vokietijos kancleris Olafas Scholzas.

„Ne per seniausiai pas mus viešėjusi Marina Abramovič užsiregistravo į SPA procedūrą, kurioje mūsų terapeutė ją taip gerai išmasažavo, užbūrė – nežinau, ką padarė, bet iš procedūros Marina išėjo be savo lazdelės, visiškai ją pamiršo. Atėjusi į registratūrą sakė, kad masažas buvo toks geras, jog pamiršo ir savo kambario numerį“, – prisiminusi pažintį su garsia artiste laidoje „Kamantinėjimai“ juokiasi R. Pulkauninkaitė-Macikė.

Privatūs žvaigždžių pusryčiai

Pokalbio su laidos „Kamantinėjimai“ autoriumi A. Kamantausku metu R. Pulkauninkaitė-Macikė tikina pastebėjusi ryškią tendenciją. Nors viešbutyje gyvena labai skirtingos asmenybės – nuo scenos legendų iki aukščiausio lygio diplomatų – visos jos dažniausiai renkasi valgyti pusryčius tik savo viešbučio kambaryje.

„Dažniausiai tokio lygio pareigūnai ir didesnės žvaigždės vengia viešumo, bet mes prie to jau esame įpratę – jokių problemų suorganizuoti pusryčius kambaryje“, – šypsosi viešbučio „Pacai“ generalinė direktorė.

Turėdama galimybę savo viešbutyje apgyvendinti dar vieną garsenybę, R. Pulkauninkaitė-Macikė yra tvirtai įsitikinusi, kad į svečius pasikviestų JAV prezidentą Joe Bideną. Jos teigimu, diplomatai yra kuklūs, paprasti ir visiškai nereiklūs viešbučio gyventojai.